Verkoop

Rob Slot General Manager | Ferrari 0654954678 r.slot@munsterhuis.nl
Rik Hettema Sales Manager | Ferrari r.hettema@munsterhuis.nl
Wouter Struik Pre-owned Manager | Ferrari 0616554008 w.struik@munsterhuis.nl
Koen van de Riet jr. Sales Executive k.vanderiet@munsterhuis.nl

ALGEMEEN

Tijmen Keizers Marketing Manager | Ferrari 0682715782 t.keizers@munsterhuis.nl
Lisa Wessels Brand Experience Manager | Ferrari 0742555370 l.wessels@munsterhuis.nl
Patricia Wiesemann Receptioniste & Customer Care Ferrari 0742555370 p.wiesemann@munsterhuis.nl

SERVICE & ONDERHOUD

Marcel Witbreuk After Sales Manager Ferrari & Maserati m.witbreuk@munsterhuis.nl
Björn van den Berg Service Advisor Ferrari & Maserati
Ferrari Genuine Ambassador
b.vdberg@munsterhuis.nl
Ronald Zuijdendorp Mechanical Master Technician Ferrari & Maserati
Workshopmanager Ferrari & Maserati
Rick Jansen Mechanical Master Technician Ferrari & Maserati
Hans Kamphuis Mechanical Technician Ferrari & Maserati
Tore Veldman Mechanical Technician Ferrari & Maserati
Jeroen Stege Mechanical Technician Ferrari & Maserati
Han Jansen Classiche Technician classiche@munsterhuis.nl
Dennis Plaggenborg Detailer Ferrari & Maserati

MAGAZIJN

Peter Wessels Partsmanager
Ferrari/Maserati
p.wessels@munsterhuis.nl
Jaap de Ruijter Logistics Manager j.deruijter@munsterhuis.nl

Het Coronavirus: hoe gaan wij hier mee om?

Munsterhuis neemt de risico’s omtrent het coronavirus uiterst
serieus en heeft inmiddels maatregelen en beleid doorgevoerd
om de verspreiding van het virus zo veel mogelijk tegen te gaan.

Lees hier meer over onze maatregelen en ons beleid.

Momenteel kampen we met een internetstoring.
Daardoor zijn wij helaas niet bereikbaar via mail of telefoon.
We hopen u zo snel mogelijk weer te woord te kunnen staan.
De showroom is uiteraard wel geopend!